Motorola XT420 vergunningsvrije portofoon
We hebben niet alle producten op voorraad maar informeren je graag over wat je van ons kunt verwachten.
Adviesprijs
Excl. BTW
Omschrijving van de Motorola XT420
De Motorola XT420 is een vergunningsvrije portofoon met een aantal handige functionaliteiten. De portofoon beschikt over onderstaande belangrijke kenmerken:
Vergunningsvrij
De XT420 werkt op een vrijgegeven frequentie, waarmee u deze portofoon geheel zonder vergunning kunt gebruiken. De portofoon communiceert middels het analoge netwerk en is ook te koppelen met andere analoge portofoons. Op dit netwerk heeft u de beschikking over 16 kanalen, zodat er altijd wel een vrij is in uw directe omgeving. Door de vergunningsvrijheid kunt u deze portofoon gelijk na levering gebruiken.
Krachtige accu
Dit model van Motorola beschikt over een krachtige accu van 2150 mAh, waarmee u zonder opladen dagenlang kunt communiceren. Door de batterijspaarstand kunt u de batterijduur verlengen en maximaliseren. Met een standaard Li-ion batterij kan de portofoon daardoor tot wel 20 uur mee.
Uitstekend geluid
De portofoon beschikt over een krachtige speaker en biedt u een heldere communicatie voor u en uw collega’s. Door de krachtige speaker met een hoog volume, kan deze portofoon ook prima worden gebruikt in omgevingen waar sprake is van veel omgevingsgeluid.
Robuust ontwerp
Deze portofoon met robuust ontwerp weegt 244 gram met standaard accu. Door de stevige behuizing kan het apparaat tegen vallen en stoten. Met de IP56-normering is deze portofoon een beschermd tegen water en stof. De portofoon kan dus prima worden gebruikt in binnen- en buitenomgevingen, ook als het regent.
Headsetaansluiting
Voor een discrete communicatie kan het handig zijn om een oortje aan te sluiten. Zo kunt u voorkomen dat anderen meeluisteren. Voor dit model hebben wij verschillende oortjes beschikbaar.
Programmeren
De XT-420 is te programmeren middels een USB-kabel. Hiermee kunt u de portofoon naar eigen wens inrichten en zo gewenste functies aan knoppen toekennen. Deze kabel kunnen wij uiteraard meeleveren met de portofoon.
Scanfunctie en voice scrambling
De portofoon heeft een scanfunctie, waarmee het automatisch binnenkomende communicatie herkent en zo snel kan schakelen naar een ander kanaal. De voice scrambling zorgt ervoor dat uw wordt communicatie beschermd tegen afluisteren.
Motorola XT420 specificaties
Algemene eigenschappen
| Merk | Motorola |
|---|---|
| Artikelnummer | XT420 |
| Productnaam | Motorola XT420 vergunningsvrije portofoon |
Afmeting en gewicht
| Afmeting | 116 x 58 x 49 mm |
|---|---|
| Gewicht | 244 gram met standaard Li-ion accu |
Batterij eigenschappen
| Batterij Type | Lithium-ion 2150 mAh |
|---|---|
| Batterij verwijderbaar | Ja |
| Batterij Stand-by tijd * * | Circa 20 uur met batterijspaarstand |
* 5/5/90 gebruik staat voor 5% zenden, 5% ontvangen en 90% standby
Audio eigenschappen
| Interne luidspreker | Ja |
|---|---|
| Externe aansluiting | Ja |
Display & Toetsen eigenschappen
| Beeldscherm | Nee |
|---|---|
| Toetsenbord | Nee |
| Noodknop | Nee |
| Programmeerbare toetsen | Nee |
| Geschikt voor handschoenen | Ja |
Verbinding eigenschappen
| WiFi | Nee |
|---|---|
| Bluetooth | Nee |
| GPS | Nee |
Zend & ontvangst eigenschappen
| Techniek | PMR446 analoog |
|---|---|
| Frequentieband | UHF |
| Frequentie | UHF: 446 MHz |
| Zendvermogen | UHF: 0,5 watt |
| Kanaalbandbreedte | 12.5 kHz |
Omgeving eigenschappen
| IP-normering | IP55 |
|---|---|
| MIL-STD | MIL-STD 810 CDEFG |
Liever iemand spreken?
Wil je hulp bij bestellen of heb je een andere vraag?
Elke werkdag vanaf 10:00u tot 17:00u bereikbaar
Pakketinhoud
De XT420 van Motorola wordt standaard geleverd met de volgende artikelen:
| Artikelnummer | XT420 |
|---|
Productinformatie
| Productnaam | Motorola XT420 portofoon |
|---|---|
| Modelnummer(s) | RMP0166BHNAA, RMP0166BHLAA |
| Accu | Motorola Lithium-ion 2150 mAh (PMNN4434) |
| Antenne | Vaste antenne |
| Lader | Motorola Enkelvoudige lader (PMLN6393A) |
| Draagaccessoire | Motorola holster met clip |
| Overige | Motorola accessoire stofkap |
Extra info
| Documentatie | Verkorte handleiding, veiligheidsinstructies en RTTE informatie |
|---|