Motorola PMPN4402A
We hebben niet alle producten op voorraad maar informeren je graag over wat je van ons kunt verwachten.
| Accessoire type | Multilader |
|---|---|
| SMELT Sku | 91001491 |
| Artikelnummer | PMPN4402A |
| Geschikt voor modellen | Motorola MTP3100, ... |
Adviesprijs
Excl. BTW
Omschrijving van de Motorola PMPN4402A
Motorola PMPN4402A specificaties
Algemene eigenschappen
| Merk | Motorola |
|---|---|
| Artikelnummer | PMPN4402A |
| Productnaam | Motorola PMPN4402A |
| Accessoire type | Multilader |
Geschikt voor modellen
Motorola MTP3100, Motorola MTP3150, Motorola MTP3200, Motorola MTP3250, Motorola MTP3500, Motorola MTP3550, Motorola MTP6650, Motorola MTP6750, Motorola MXP600, Motorola MXP660
Accessoire specificaties
| Aantal laadvakken | 6 laadvakken |
|---|---|
| Laden van toestel/accu | Portofoon en/of accu |
| Voltage lader | 220 Volt |
| Stekker aansluiting | EU-stekker |
Liever iemand spreken?
Wil je hulp bij bestellen of heb je een andere vraag?
Elke werkdag vanaf 10:00u tot 17:00u bereikbaar