Motorola PMMN4078A
We hebben niet alle producten op voorraad maar informeren je graag over wat je van ons kunt verwachten.
| Accessoire type | Handmicrofoon |
|---|---|
| Artikelnummer | PMMN4078A |
| Geschikt voor modellen | Motorola MTP3100, ... |
Adviesprijs
Excl. BTW
Omschrijving van de Motorola PMMN4078A
Motorola PMMN4078A specificaties
Algemene eigenschappen
| Merk | Motorola |
|---|---|
| Artikelnummer | PMMN4078A |
| Productnaam | Motorola PMMN4078A |
| Accessoire type | Handmicrofoon |
Geschikt voor modellen
Motorola MTP3100, Motorola MTP3150, Motorola MTP3200, Motorola MTP3250, Motorola MTP3500, Motorola MTP3550
Accessoire specificaties
| Accessoireconnector type | Motorola Multipin |
|---|---|
| Verzenden en ontvangen | Zenden en ontvangen |
| Push to Talk | Ja, op handmicrofoon |
| Externe audioaansluiting | Ja, 3,5 mm |
| Bluetooth | Nee |
| Noodknop | Ja, vaste noodknop |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Programmeerbare toetsen | Nee |
Omgeving eigenschappen
| ATEX- of FM-normering | Nee |
|---|---|
| IP-normering | IP55 |
Liever iemand spreken?
Wil je hulp bij bestellen of heb je een andere vraag?
Elke werkdag vanaf 10:00u tot 17:00u bereikbaar