Motorola PMLN7851A
We hebben niet alle producten op voorraad maar informeren je graag over wat je van ons kunt verwachten.
| Accessoire type | Bluetooth oortelefoon |
|---|---|
| SMELT Sku | 91001435 |
| Artikelnummer | PMLN7851A |
| Geschikt voor modellen | Motorola DP3441e, ... |
Adviesprijs
Excl. BTW
Omschrijving van de Motorola PMLN7851A
Motorola PMLN7851A specificaties
Algemene eigenschappen
| Merk | Motorola |
|---|---|
| Artikelnummer | PMLN7851A |
| Productnaam | Motorola PMLN7851A |
| Accessoire type | Bluetooth oortelefoon |
Geschikt voor modellen
Motorola DP3441e, Motorola DP3661e, Motorola MTP3100, Motorola MTP3150, Motorola MTP3200, Motorola MTP3250, Motorola MTP3500, Motorola MTP3550, Motorola MTP6650, Motorola MTP6750, Motorola MXP600, Motorola SL4000, Motorola SL4000e, Motorola SL4010, Motorola SL4010e, Motorola Evolve, Motorola MXP660
Accessoire specificaties
| Accessoireconnector type | Niet opgegeven |
|---|---|
| Verzenden en ontvangen | Zenden en ontvangen |
| Push to Talk | Ja, inline PTT |
| Externe audioaansluiting | Nee |
| Volumeknop | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Programmeerbare toetsen | Nee |
Omgeving eigenschappen
| ATEX- of FM-normering | Nee |
|---|---|
| IP-normering | IP68 |
Liever iemand spreken?
Wil je hulp bij bestellen of heb je een andere vraag?
Elke werkdag vanaf 10:00u tot 17:00u bereikbaar