Motorola PMLN7159A
We hebben niet alle producten op voorraad maar informeren je graag over wat je van ons kunt verwachten.
| Accessoire type | Oortelefoon |
|---|---|
| SMELT Sku | 91000390 |
| Artikelnummer | PMLN7159A |
| Geschikt voor modellen | Motorola SL1600, M... |
Adviesprijs
Excl. BTW
Omschrijving van de Motorola PMLN7159A
Motorola PMLN7159A specificaties
Algemene eigenschappen
| Merk | Motorola |
|---|---|
| Artikelnummer | PMLN7159A |
| Productnaam | Motorola PMLN7159A |
| Accessoire type | Oortelefoon |
Geschikt voor modellen
Motorola SL1600, Motorola SL2600e, Motorola SL4000, Motorola SL4000e, Motorola SL4010, Motorola SL4010e, Motorola TLK100
Accessoire specificaties
| Accessoireconnector type | Motorola 1 pin |
|---|---|
| Verzenden en ontvangen | Zenden en ontvangen |
| Push to Talk | Ja, inline PTT |
| Externe audioaansluiting | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Programmeerbare toetsen | Nee |
Omgeving eigenschappen
| ATEX- of FM-normering | Nee |
|---|---|
| IP-normering | IP68 |
Liever iemand spreken?
Wil je hulp bij bestellen of heb je een andere vraag?
Elke werkdag vanaf 10:00u tot 17:00u bereikbaar