Motorola PMLN6761A
We hebben niet alle producten op voorraad maar informeren je graag over wat je van ons kunt verwachten.
| Accessoire type | Headset |
|---|---|
| SMELT Sku | 91002865 |
| Artikelnummer | PMLN6761A |
| Geschikt voor modellen | Motorola DP2400, M... |
Adviesprijs
Excl. BTW
Omschrijving van de Motorola PMLN6761A
Motorola PMLN6761A specificaties
Algemene eigenschappen
| Merk | Motorola |
|---|---|
| Artikelnummer | PMLN6761A |
| Productnaam | Motorola PMLN6761A |
| Accessoire type | Headset |
Geschikt voor modellen
Motorola DP2400, Motorola DP2400e, Motorola DP2600, Motorola DP2600e, Motorola DP3441e, Motorola DP3661e, Motorola MTP3100, Motorola MTP3150, Motorola MTP3200, Motorola MTP3250, Motorola MTP3500, Motorola MTP3550
Accessoire specificaties
| Accessoireconnector type | Motorola Multipin |
|---|---|
| Verzenden en ontvangen | Zenden en ontvangen |
| Push to Talk | Ja, inline PTT |
| Externe audioaansluiting | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Programmeerbare toetsen | Nee |
Omgeving eigenschappen
| ATEX- of FM-normering | Nee |
|---|---|
| IP-normering | IP68 |
Liever iemand spreken?
Wil je hulp bij bestellen of heb je een andere vraag?
Elke werkdag vanaf 10:00u tot 17:00u bereikbaar