Motorola PMLN6539A
We hebben niet alle producten op voorraad maar informeren je graag over wat je van ons kunt verwachten.
| Accessoire type | Headset |
|---|---|
| Artikelnummer | PMLN6539A |
| Geschikt voor modellen | Motorola CP040, Mo... |
Adviesprijs
Excl. BTW
Omschrijving van de Motorola PMLN6539A
Motorola PMLN6539A specificaties
Algemene eigenschappen
| Merk | Motorola |
|---|---|
| Artikelnummer | PMLN6539A |
| Productnaam | Motorola PMLN6539A |
| Accessoire type | Headset |
Geschikt voor modellen
Motorola CP040, Motorola CP140, Motorola CP160, Motorola CP180, Motorola DP1400
Accessoire specificaties
| Accessoireconnector type | Motorola 2 Pin (M1) |
|---|---|
| Verzenden en ontvangen | Zenden en ontvangen |
| Push to Talk | Nee |
| Externe audioaansluiting | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Noodknop | Nee |
| VOX-functionaliteit | Ja |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Programmeerbare toetsen | Nee |
Omgeving eigenschappen
| ATEX- of FM-normering | Nee |
|---|---|
| IP-normering | IP68 |
Liever iemand spreken?
Wil je hulp bij bestellen of heb je een andere vraag?
Elke werkdag vanaf 10:00u tot 17:00u bereikbaar