Motorola PMLN5844A
We hebben niet alle producten op voorraad maar informeren je graag over wat je van ons kunt verwachten.
| Accessoire type | Draagtas |
|---|---|
| SMELT Sku | 91001203 |
| Artikelnummer | PMLN5844A |
| Geschikt voor modellen | Motorola DP4600, M... |
Adviesprijs
Excl. BTW
Omschrijving van de Motorola PMLN5844A
Motorola PMLN5844A specificaties
Algemene eigenschappen
| Merk | Motorola |
|---|---|
| Artikelnummer | PMLN5844A |
| Productnaam | Motorola PMLN5844A |
| Accessoire type | Draagtas |
Geschikt voor modellen
Motorola DP4600, Motorola DP4600e, Motorola DP4601, Motorola DP4601e, Motorola DP4800, Motorola DP4800e, Motorola DP4801, Motorola DP4801e
Accessoire specificaties
| Materiaal | Nylon |
|---|---|
| Bevestinging type | vaste riemlus |
| Snel bevestiging | Nee |
| Afmeting passant/riemclip | |
| Geschikt voor display | Ja |
| Geschikt voor toetsenbord | Ja |
Omgeving eigenschappen
| ATEX- of FM-normering | Nee |
|---|
Liever iemand spreken?
Wil je hulp bij bestellen of heb je een andere vraag?
Elke werkdag vanaf 10:00u tot 17:00u bereikbaar