Motorola Peltor PMLN6803A
We hebben niet alle producten op voorraad maar informeren je graag over wat je van ons kunt verwachten.
| Accessoire type | PTT adapter |
|---|---|
| SMELT Sku | 91003090 |
| Artikelnummer | PMLN6803A |
| Geschikt voor modellen | Motorola DP4401Ex,... |
Adviesprijs
Excl. BTW
Omschrijving van de Motorola PMLN6803A
Motorola PMLN6803A specificaties
Algemene eigenschappen
| Merk | Motorola |
|---|---|
| Artikelnummer | PMLN6803A |
| Productnaam | Motorola Peltor PMLN6803A |
| Accessoire type | PTT adapter |
Geschikt voor modellen
Motorola DP4401Ex, Motorola DP4801Ex, Motorola MTP8500Ex, Motorola MTP8550Ex
Accessoire specificaties
| Verzenden en ontvangen | Alleen zenden |
|---|---|
| Push to Talk | Ja, op handmicrofoon |
| Bluetooth | Nee |
| Programmeerbare toetsen | Nee |
Omgeving eigenschappen
| ATEX- of FM-normering | Ja, ATEX |
|---|---|
| IP-normering | IP68 |
Liever iemand spreken?
Wil je hulp bij bestellen of heb je een andere vraag?
Elke werkdag vanaf 10:00u tot 17:00u bereikbaar