Motorola NNTN8040A
We hebben niet alle producten op voorraad maar informeren je graag over wat je van ons kunt verwachten.
| Accessoire type | Autolader parts |
|---|---|
| SMELT Sku | 91001483 |
| Artikelnummer | NNTN8040A |
| Geschikt voor modellen | Motorola MTP3100, ... |
Adviesprijs
Excl. BTW
Omschrijving van de Motorola NNTN8040A
Motorola NNTN8040A specificaties
Algemene eigenschappen
| Merk | Motorola |
|---|---|
| Artikelnummer | NNTN8040A |
| Productnaam | Motorola NNTN8040A |
| Accessoire type | Autolader parts |
Geschikt voor modellen
Motorola MTP3100, Motorola MTP3150, Motorola MTP3200, Motorola MTP3250, Motorola MTP3500, Motorola MTP3550, Motorola MTP6650, Motorola MTP6750
Accessoire specificaties
| Voltage lader | 12/24 Volt |
|---|---|
| Stekker aansluiting | Sigaretten aansteker |
| Conditioneer mogelijkheid | Nee |
| Programmeren via lader | Nee |
Liever iemand spreken?
Wil je hulp bij bestellen of heb je een andere vraag?
Elke werkdag vanaf 10:00u tot 17:00u bereikbaar