Motorola HAD9742A
We hebben niet alle producten op voorraad maar informeren je graag over wat je van ons kunt verwachten.
| Accessoire type | Antenne portofoon |
|---|---|
| SMELT Sku | 80150013 |
| Artikelnummer | HAD9742A |
| Geschikt voor modellen | Motorola CP040, Mo... |
Adviesprijs
Excl. BTW
Omschrijving van de Motorola HAD9742A
Motorola HAD9742A specificaties
Algemene eigenschappen
| Merk | Motorola |
|---|---|
| Artikelnummer | HAD9742A |
| Productnaam | Motorola HAD9742A |
| Accessoire type | Antenne portofoon |
Geschikt voor modellen
Motorola CP040, Motorola CP140, Motorola CP160, Motorola CP180, Motorola DP1400
Afmeting en gewicht
| Antenne lengte | 9 cm |
|---|
Accessoire specificaties
| Antenne type | Stubby antenne |
|---|---|
| Frequentieband | VHF |
| Frequentie Bereik | 146-162 MHz |
| Geintegreerde GPS | Nee |
| Kleurcode | Schwarz |
Omgeving eigenschappen
| ATEX- of FM-normering | Nee |
|---|
Liever iemand spreken?
Wil je hulp bij bestellen of heb je een andere vraag?
Elke werkdag vanaf 10:00u tot 17:00u bereikbaar