Motorola DP4801 digitale huur portofoon
We hebben niet alle producten op voorraad maar informeren je graag over wat je van ons kunt verwachten.
Adviesprijs
Excl. BTW
Omschrijving van de Motorola Dry-Hire-DP4801
Wat zit er in het Pakket?
SMELT levert de Motorola DP4801 standaard met een verwisselbare IMPRES lithium-ion accu, antenne, riemclip en lader. Afhankelijk van het aantal gehuurde portofoons wordt een enkele of meervoudige lader bijgeleverd. Daarnaast zijn er diverse audio-accessoires optioneel verkrijgbaar, zoals oortjes, headsets en handmicrofoons.
Veelzijdig en Robuust
De DP4801 is de meest geavanceerde portofoon uit de DP4000-serie van Motorola. Zijn robuustheid maakt hem perfect voor gebruik in zware omstandigheden zoals fabrieken, bouwplaatsen en magazijnen, maar zijn stijlvolle design maakt hem eveneens geschikt voor toepassingen in scholen, winkelcentra, evenementenhallen en hotels.
Frequentie Vergunning
Alle draadloze communicatieapparaten, waaronder de DP4801, werken op frequenties. In Nederland worden frequenties uitgegeven, beheerd en gecontroleerd door het Agentschap Telecom. Als u al een vergunning hebt, kunnen wij de portofoons voor u programmeren. Heeft u geen eigen frequentievergunning, dan kunt u gebruik maken van de verhuurfrequenties van SMELT voor digitale portofoons.
Neem Contact op
Heeft u vragen over onze verhuurproducten en/of -diensten of wilt u advies over de mogelijkheden van tijdelijke huur, dan kunt u contact opnemen met onze verhuurafdeling. Onze deskundige medewerkers staan voor u klaar om u te adviseren en ondersteunen.
Reserveer Vandaag Nog
De Motorola DP4801 digitale portofoon is nu beschikbaar voor verhuur om aan uw tijdelijke communicatiebehoeften te voldoen. Neem vandaag nog contact op met SMELT om uw reservering te maken.
Motorola Dry-Hire-DP4801 specificaties
Algemene eigenschappen
| Merk | Motorola |
|---|---|
| Artikelnummer | Dry-Hire-DP4801 |
| Productnaam | Motorola DP4801 digitale huur portofoon |
Afmeting en gewicht
| Afmeting | 130.3 x 55.2 x 35.8 mm inclusief standaard IMPRES accu |
|---|---|
| Gewicht | 335,5 gram inclusief standaard IMPRES accu |
Batterij eigenschappen
| Batterij Type | Motorola standaard Lithium-ion 1650 mAh IMPRES accu |
|---|---|
| Batterij verwijderbaar | Ja |
Audio eigenschappen
| Interne luidspreker | Ja |
|---|---|
| Externe aansluiting | Ja |
Display & Toetsen eigenschappen
| Beeldscherm | Ja, LCD-kleurendisplay |
|---|---|
| Achtergrond verlichting | Ja |
| Toetsenbord | Ja, volwaardig |
| Noodknop | Ja, vaste noodknop |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| Geschikt voor handschoenen | Ja |
Verbinding eigenschappen
| WiFi | Nee |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| GPS | Ja |
Zend & ontvangst eigenschappen
| Techniek | PMR analoog, DMR digitaal |
|---|---|
| Frequentieband | UHF |
| Frequentie | UHF: 403 - 527 MHz |
| Zendvermogen | UHF: 4 watt |
| Kanaalbandbreedte | 12,5 kHz, 20 kHz, 25 kHz |
Omgeving eigenschappen
| IP-normering | IP57 |
|---|---|
| MIL-STD | MIL-STD 810 C/D/E/F/G |
Liever iemand spreken?
Wil je hulp bij bestellen of heb je een andere vraag?
Elke werkdag vanaf 10:00u tot 17:00u bereikbaar