Motorola DP4601 digitale huur portofoon
We hebben niet alle producten op voorraad maar informeren je graag over wat je van ons kunt verwachten.
Adviesprijs
Excl. BTW
Omschrijving van de Motorola Dry-Hire-DP4601
Wat zit er in het Pakket?
Bij de verhuur van de Motorola DP4601 wordt standaard meegeleverd: de portofoon zelf, een accu, antenne, en een riemclip. Extra opties die beschikbaar zijn voor verhuur zijn diverse audio-accessoires, zoals oortjes, headsets, handmicrofoons, draagtassen en extra batterijen.
Veelzijdig en Robuust
De DP4601 is zeer veelzijdig en kan worden ingezet in verschillende omgevingen, zoals bouwplaatsen, hotels, vergadercomplexen, stadions, evenementenhallen, en bij sportwedstrijden.
Frequentie Vergunning
De Motorola DP4601 portofoon werkt op radiocommunicatie frequenties en vereist een frequentievergunning. In Nederland worden deze frequenties beheerd en gecontroleerd door het Agentschap Telecom. Wanneer u zelf over een dergelijke vergunning beschikt, kunnen wij de portofoon voor u programmeren. Als u niet over een eigen vergunning beschikt, kunt u gebruik maken van de verhuurfrequenties van SMELT.
Neem Contact op
Indien u vragen heeft over het gebruik van de Motorola DP4601 op uw eigen frequenties, het verhuur assortiment of andere informatie wenst, kunt u contact opnemen met onze verhuurafdeling. Onze deskundige medewerkers staan klaar om u te adviseren en te ondersteunen.
Reserveer Vandaag Nog
De Motorola DP4601 digitale portofoon is nu beschikbaar voor verhuur om te voldoen aan uw tijdelijke communicatiebehoeften. Neem vandaag nog contact op met SMELT om uw reservering te maken.
Motorola Dry-Hire-DP4601 specificaties
Algemene eigenschappen
| Merk | Motorola |
|---|---|
| Artikelnummer | Dry-Hire-DP4601 |
| Productnaam | Motorola DP4601 digitale huur portofoon |
Afmeting en gewicht
| Afmeting | 130.3 x 55.2 x 35.8 mm inclusief standaard IMPRES accu |
|---|---|
| Gewicht | 336,5 gram inclusief standaard IMPRES accu |
Batterij eigenschappen
| Batterij Type | Motorola standaard Lithium-ion 1650 mAh IMPRES accu |
|---|---|
| Batterij verwijderbaar | Ja |
Audio eigenschappen
| Interne luidspreker | Ja |
|---|---|
| Externe aansluiting | Ja |
Display & Toetsen eigenschappen
| Beeldscherm | Ja, LCD-kleurendisplay |
|---|---|
| Achtergrond verlichting | Ja |
| Toetsenbord | Ja, menutoetsen |
| Noodknop | Ja, vaste noodknop |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| Geschikt voor handschoenen | Ja |
Verbinding eigenschappen
| WiFi | Nee |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| GPS | Ja |
Zend & ontvangst eigenschappen
| Techniek | PMR analoog, DMR digitaal |
|---|---|
| Frequentieband | UHF |
| Frequentie | UHF: 403 - 527 MHz |
| Zendvermogen | UHF: 4 watt |
| Kanaalbandbreedte | 12,5 kHz, 20 kHz, 25 kHz |
Omgeving eigenschappen
| IP-normering | IP57 |
|---|
Liever iemand spreken?
Wil je hulp bij bestellen of heb je een andere vraag?
Elke werkdag vanaf 10:00u tot 17:00u bereikbaar