Opvolger Kenwood TK-D240E2
De Kenwood TK-D240E2 is helaas niet meer (nieuw) leverbaar, maar uiteraard kunnen wij u een opvolgend model aanbieden. Neem contact met ons op voor de mogelijkheden.
Ook kunt u nog altijd bij ons terecht voor Kenwood TK-D240E2 accessoires, service en onderhoud.
Kenwood TK-D240E2
We hebben niet alle producten op voorraad maar informeren je graag over wat je van ons kunt verwachten.
Adviesprijs
Excl. BTW
Voor de Kenwood TK-D240E2 portofoon dient de gebruiker in het bezit te zijn van een zendvergunning. Voor meer informatie over zendvergunningen en frequenties, neemt u contact met ons op.
Omschrijving van de Kenwood TK-D240E2
De Kenwood TK-D240E2 is een professionele portofoon die het communiceren voor u en uw collegaās erg makkelijk maakt. De belangrijkste eigenschappen van deze Kenwood portofoon vindt u hieronder.
Lone worker
Ter waarborging van de veiligheid van uw collegaās is er de lone worker functie, hiermee krijgt alleen-werker bescherming van de portofoon. De manier waarop dit gebeurd is als er na een vooraf ingestelde tijdsperiode geen signaal van uw collega is afgegeven. Hij of zij moet namelijk dan steeds bevestigen dat hij of zij actief is. Wanneer er geen signaal van uw collega wordt afgegeven wordt een automatisch signaal verstuurd naar de andere gebruikers.
Digitaal en analoog in ƩƩn
Met deze portofoon heeft u de mogelijkheid om via het digitale en analoge netwerk te communiceren. Met de automatische ontvangstmodus kunt u van beide de communicatie ontvangen, gelijktijdig op ƩƩn kanaal.
Compact formaat
De TK-D240 is van zichzelf erg compact en is daardoor gemakkelijk in de hand te bedienen. Naast de compactheid is deze dan ook erg licht van gewicht, namelijk 360 gram met een standaard accu. Het opbergen van deze portofoon brengt dus weinig last met zich mee.
Call interrupt
De functie om een gesprek te onderbreken wordt de ācall interruptāā functionaliteit genoemd. Bij een noodgeval is het dus mogelijk om een kanaal vrij te maken en een noodsignaal af te geven.
32 gesprekskanalen en dual-slot modus
Met de Kenwood TK-D240 heeft u de mogelijkheid tot 32 gesprekskanalen. De Kenwood TK-D240 is volledig compatibel met de ETSI DMR standaard TS 102 361-1, -2 & -3. De dual-slot modus heeft als doel dat een gebruiker twee gelijktijdige gesprekken kan voeren zonder hiervoor te switchen.
Toetsenvergrendeling en scanfunctie
Met een toetsenvergrendeling bent u er zeker van dat u geen onbedoelde knoppen indrukt. Als u bijvoorbeeld de portofoon opbergt, kunt u deze functie activeren en heeft u geen last van onbedoelde acties. De scanfunctie is er om alle kanalen in de gaten te houden. Als er op een ander kanaal communicatie binnenkomt ontvangt u automatisch een signaal en kunt u schakelen.
Kenwood TK-D240E2 specificaties
Algemene eigenschappen
| Merk | Kenwood |
|---|---|
| Artikelnummer | TK-D240E2 |
| Productnaam | Kenwood TK-D240E2 |
Afmeting en gewicht
| Afmeting | 121.4 x 54 x 33.8mm met standaard KNB-53N accu |
|---|---|
| Gewicht | 360 gram met KNB-53N accu |
Display & Toetsen eigenschappen
| Beeldscherm | Nee |
|---|---|
| Programmeerbare toetsen | Ja, 3 stuks |
| Noodknop | Nee |
Verbinding eigenschappen
| WiFi | Nee |
|---|---|
| Bluetooth | Nee |
| GPS | Nee |
Zend & ontvangst eigenschappen
| Techniek | |
|---|---|
| Frequentieband | VHF |
| Frequentie | VHF: 136 - 174 MHz |
| Zendvermogen | VHF: 5 watt |
| Kanaalbandbreedte | 20 kHz, 25 kHz, 12.5 kHz |
Omgeving eigenschappen
| IP-normering | IP54 |
|---|
Liever iemand spreken?
Wil je hulp bij bestellen of heb je een andere vraag?
Elke werkdag vanaf 10:00u tot 17:00u bereikbaar
Pakketinhoud
De TK-D240E2 van Kenwood wordt standaard geleverd met de volgende artikelen:
| Artikelnummer | TK-D240E2 |
|---|
Productinformatie
| Productnaam | Kenwood TK-D240E2 portofoon |
|---|---|
| Modelnummer(s) | TKD240E2S5L2M, TKD240E2S5L2M2, TKD240E2S5L2M3, TKD240E2S5L6M, TKD240E2S5L6M2, TKD240E2S5L6M3, TKD240E2S3N2M, TKD240E2S3N2M2, TKD240E2S3N2M3, TKD240E2S3N6M, TKD240E2S3N6M2, TKD240E2S3N6M3, TKD240E2 |
| Accu | Kenwood lithium-ion 2000 mAh accu (KNB-45LM) (verschillende opties) |
| Antenne | Kenwood VHF antenne (verschillende opties) |
| Lader | Kenwood EinzelladegerƤt (KSC-35SE) |
| Draagaccessoire | Kenwood riemclip (KBH-10) |
| Overige | Kenwood accessoire dustcover |
Extra info
| Documentatie | Verkorte handleiding, veiligheidsinstructies en RTTE informatie |
|---|