Opvolger Hytera PD375
De Hytera PD375 is helaas niet meer (nieuw) leverbaar, maar uiteraard kunnen wij u een opvolgend model aanbieden. Neem contact met ons op voor de mogelijkheden.
Ook kunt u nog altijd bij ons terecht voor Hytera PD375 accessoires, service en onderhoud.
Hytera PD375
We hebben niet alle producten op voorraad maar informeren je graag over wat je van ons kunt verwachten.
Adviesprijs
Excl. BTW
Omschrijving van de Hytera PD375
De Hytera PD375 is een professionele portofoon met een aantal handige functionaliteiten. De portofoon beschikt over onderstaande belangrijke kenmerken.
Analoog en digitaal mogelijk
De PD375 is een portofoon die zowel het analoge netwerk, als het digitale netwerk ondersteunt. Voor het gebruik van deze portofoon dient u een vergunning te hebben. U heeft de beschikking over 256 kanalen, onderverdeeld in 128 analoge en 128 digitale kanalen waarop communicatie mogelijk is. De scanfunctie zorgt dat vooraf gestelde kanalen gemonitord kunnen worden en u zo automatisch schakelt naar een kanaal waarop communicatie binnenkomt.
Opladen via USB
Bij de levering zit standaard een USB kabel via waar u de portofoon moet opladen. Deze laadkabel maakt het mogelijk om overal en via het netstroom of bijvoorbeeld via een computer op te laden. Ook kunt u programmeren via de USB ingang op de portofoon, waarbij u eigen functies kunt toekennen aan de functietoetsen onder het scherm of aan de zijkant.
Compact portofoon
De PD375 heeft slechts een gewicht van 165 gram en is daarmee ƩƩn van de lichte modellen van alle portofoons. Ondanks zijn compacte ontwerp bevat het een display waarop 3 tekstregels aan informatie getoond kan worden. De verkorte antenne maakt het mogelijk om de portofoon gemakkelijk op te bergen.
Bestand tegen water en stof
De portofoon heeft de IP54 normering om zo mogelijke schade door water en stof tegen te gaan. Hij stoot stof geheel af en is waterbestendig tegen spatwater. Het gebruik in omgevingen met veel water of in de buitenlucht bij een hevige regenbui is geen probleem.
Headsetaansluiting
De PD375 heeft net als vele modellen een headsetaansluiting die u de mogelijkheid geeft om een oortje, headset of schoudermicrofoon aan te sluiten. Ook is het mogelijk om de VOX functie te activeren, die de functie geeft dat u handsfree kunt communiceren. Hierbij wordt automatisch spraakcommunicatie verstuurd wanneer u begint met praten. Ideaal als u veel moet communiceren en uw handen nodig bent voor uw werkzaamheden.
Accuduur
De portofoon biedt de gebruiker een tijdsduur van 12 uur bij digitaal gebruik, bij analoog gebruik is dit circa 10 uur. De portofoon kan dus prima een werkdag mee zonder deze tussendoor aan de lader te hoeven doen. Daarnaast kunt u gebruik maken van een schakelbaar vermogen; schakel gemakkelijk tussen hoog of laag vermogen om snel het bereik te vergroten of om de accuduur te vergroten.
Hytera PD375 specificaties
Algemene eigenschappen
| Merk | Hytera |
|---|---|
| Artikelnummer | PD375 |
| Productnaam | Hytera PD375 |
Afmeting en gewicht
| Afmeting | 140 x 54 x 23 mm met standaard Li-ion accu |
|---|---|
| Gewicht | 165 gram met standaard Li-ion acccu |
Display & Toetsen eigenschappen
| Beeldscherm | Ja, LCD-monochrome display |
|---|---|
| Programmeerbare toetsen | Ja, 4 stuks |
| Noodknop | Nee |
Verbinding eigenschappen
| WiFi | Nee |
|---|---|
| Bluetooth | Nee |
| GPS | Nee |
Zend & ontvangst eigenschappen
| Techniek | |
|---|---|
| Frequentieband | UHF |
| Frequentie | UHF: 400 - 450 MHz, UHF: 430 - 480 MHz |
| Zendvermogen | UHF: 3 watt |
| Kanaalbandbreedte | 25 kHz, 12.5 kHz |
Omgeving eigenschappen
| IP-normering | IP54 |
|---|
Liever iemand spreken?
Wil je hulp bij bestellen of heb je een andere vraag?
Elke werkdag vanaf 10:00u tot 17:00u bereikbaar
Pakketinhoud
De PD375 van Hytera wordt standaard geleverd met de volgende artikelen:
| Artikelnummer | PD375 |
|---|
Productinformatie
| Productnaam | Hytera PD375 portofoon |
|---|
Extra info
| Documentatie | Verkorte handleiding, veiligheidsinstructies en RTTE informatie |
|---|
Downloads
Documentatie voor Hytera PD375
Download beschikbare datasheets, brochures, handleidingen en aanvullende productdocumentatie.
Documentatie aanvragen
Voor dit product staat nog geen lokaal gehoste datasheet of handleiding klaar. Wij controleren de juiste documentatie graag bij uw configuratie of offerte.